Nadia Niedbalska

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą w szkoleniu. Ukończyłam 3-letni kurs psychologii analitycznej, organizowany przez Polskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej (PTPA) we współpracy z International Association for Analytical Psychology (IAAP), a następnie 4-letni kurs psychoterapii, w tym samym nurcie, organizowany przez PTPA we współpracy z Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. 

Jestem członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Terapii Zabawą oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.
Przez dwa lata uczestniczyłam w intensywnym stażu w Poradni Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Od półtora roku współpracuję z Centrum Profilaktyki i Terapii Psychiatrycznej „Salus” w Długołęce i Miliczu. Od czterech lat prowadzę także prywatną praktykę, pracując z młodzieżą i osobami dorosłymi. Szczególnie bliska jest mi praca, uwzględniająca zarówno dzieci, jak i ich rodziców, mająca na uwadze siłę i znaczenie systemu rodzinnego. 

Możliwość towarzyszenia drugiej osobie w jej indywidualnym procesie terapeutycznym i rozwojowym jest dla mnie przywilejem i wyrazem okazanego zaufania. Uważnie słucham, obserwuję i staram się zrozumieć, bo wiem, jak ważne jest bycie wysłuchanym i zrozumianym. Wierzę, że stworzenie bezpiecznej przestrzeni pozwala zagoić to, co w nas zranione i rozwinąć to, co czeka na możliwość wzrostu. Doceniam również moc spontanicznej i kreatywnej zabawy, która uaktywnia drzemiące w dzieciach mechanizmy samoregulacji i rozwoju.